Kolo 4

V Třebši jsme navázali jak na středeční pohárové utkání a tentokrát vyhráli 5:1. I když se pro nás zápas nevyvíjel dobře, do přestávky srovnal Camara. Po přestávce nás dostal do vedení Pavlo Topolnytskyi a další gól přidal Ondra Spišák a na závěr se 2x trefil i Jeffrey Minah

• výsledek

1 : 5
    27. 8. 2023 - 17:00

Komentář - Domácí

Dnes se hrál v Třebši oboustranně útočný fotbal velice solidní úrovně. Bohužel jsme ale rychlostně stačili hostům pouze první poločas. Naše naděje pak definitivně pohřbila neproměněná penalta za stavu 1:3. Zkrátka dnes vyhrál lepší a my si musíme naše chyby rozebrat. A jede se dál.