Výhra a vysoká prohra na domací půdě naší mladší přípravky.

Spartak Police U8 odehrála v sobotu dopoledne posledni dva zápasy na domácí půdě proti České Skalici žlutým a modrým. neděle, 26. května 2024

První zápas jsme hráli proti týmů žlutým, který jsme vyhráli 5:2, po poločasu se zastavilo skóre na 2:2 .
V tomto zápase se za náš tým prosadil třemi brankami Jakub Hercík a trefami Jana Kotrnce a Jáchyma Horáka.
Druhý zápas proti týmů modrých se nám vůbec nepovedl. Od začátku celý první poločas nás jasně přehrávali. Přestali jsme hrát a hlavně bránit. První tři branky jsme si vlastně dali sami nešťastnými odrazy, takže jsme se nemohli divit, že se stav zastavil po poločasu 0:8 v náš neprospěch. Do druhého poločasu jsme nastoupili o trochu lépe, když chvíli po rozehraní se prosadil krásným gólem z úhlu Tivadar Laucķý, ale to bylo od nás vše a zápas jsme prohráli vysoko 1:11.
Dneska velká pochvala pro Jakuba Hercíka hlavně v prvním zápase, kde kromě tři gólů trefil pěknými střely dvě týče. Dále bych pochválil Tivadara Laucķého, Jana Kotrnce, Matouš Ševců, Pavla Machovce, našeho brankáře Tobiase Hečka, který odchytal s poraněním prstem a i přes bolest to nevzdal a nenechal tým ve štychu.
Sestava Spartaku:
Brankář: Tobias Hečko
Obrana: Matouš Ševců, Pavel Machovec, Pavlína Štenglová, Dominik Šlehobr, Jakub Bernard
Útok: Jakub Hercík, Tivadar Laucký, Jan Kotrnec, Jáchym Horák.