V televizním zápase jsme vysoko porazili Náchod

Neděle 2. června byla v Polici fotbalovým svátkem, protože rekorní návštěva viděla 9 gólů a vysokou výhru 7:2 nad Náchodem. pondělí, 3. června 2024

Na nedělní odpoledne se bude v Polici dlouho vzpomínat. Počáteční strach z možného nepříznivého počasí vystřídala velká euforie.

Počasí se nakonec umoudřilo a tak oba týmy před kamerami České televize vcházely na dobře připravený pažit. Duel Police s Náchodem měl být a nakonec také byl ozdobou krajského přeboru.

Očekával se vyrovnaný a asi i trochu opatrný fotbal, nicméně opak byl pravdou a Police už v 18. minutě po brankách Durbina, Camary a France vedla 3:0. I poté šance střídala šanci na obou stranách, na další gól si diváci počkali do 41. minuty, kdy se krásně trefil Matějka. Na konci poločasu jsme na obou stranách ještě viděli zakončení do břevna, do kabin se tak šlo za stavu 4:0.

Ve druhém poločase pokračovalo nádherné představení, v 58. minutě se krásně trefil Fotr. Náchod však nesložil zbraně a 2 góly Zabrzeskiho zdramatizoval zápas. Stejný hráč pak měl na kopačce snížení na 5:3, svou šanci však neproměnil a Náchod za to byl okamžitě potrestán, když se hlavou trefil Gilian. Závěrečnou euforii ještě přiživil nádherným gólem opět Durbin.

Utkání se odehrálo v neuvěřitelné atmosféře před 1905 diváky, což je rekordem projektu ČT Náš fotbal živě i krajského přeboru.