Nedělní zápasy starší přípravky Spartaku Police proti težkému soupeři ve Stárkově

Fotbalisté starší přípravky Spartaku Police nad Metují dnes zavítali do nedalekého Stárkova, kde jsme se střetli se soupeři z České Skalice modrá a žlutá neděle, 8. září 2024

Fotbalisté starší přípravky Spartaku Police nad Metují dnes zavítali do nedalekého Stárkova, kde jsme se střetli se soupeři z České Skalice modrá a žlutá. První zápas proti Skalici modrá byly šance na obou stranách, i když nás soupeř hodně trápil a využíval naše chyby. Díky našemu brankaři, který chytil čtyři gólové šance, jsme šli do druhé poloviny s jednogólovým náskokem 5:4. Druhý poločas už jsme soupeře skoro k ničemu nepustili a po krásných kombinacích jsme zápas vyhráli 11:4.

Za Spartak skórovali: 4min. Jan Kotrnec, 10min. Patrik Šrůtek, 11min. František Tůma, 15min. Tivadar Laucký, 21min. Patrik Šrůtek, 23min. Tobias Hečko, 25min. František Tůma, 27min. Jan Kotrnec, 31min. František Tůma, 35 a 36min. Tivadar Laucký.

Proti České Skalici žlutá jsme čekali na první gól Tivadara Lauckého do 9. minuty, ale Skalice vzápětí po chybě v obraně vyrovnala na 1:1. Následně Vojta Roman šel ve 12. minutě sám na brankaře a ztrhl opět vedení na naší stranu. V 15. minutě zahrál soupeř rukou a na penaltu se postavil Patrik Šrůtek, který proměnil na 3:1. Na 3:2 po nedorozumění obrany se středním hráčem jsme inkasovali další gól. Ještě před koncem poločasu v 19. minutě zastavil skóre na 4:2 Tivadar Laucký. Druhý poločas jsme odehráli, abychom zbytečně neinkasovali a udrželi vedení a to se nám povedlo. Jedinou branku za nás střelil Patrik Šrůtek v 25. minutě, a pak jsme dvakrát po sobě dostali góly na konečných 5:4.

Brankař: Kryštof Bouška

Obrana: Jakub Hercík, Jakub Gavelek, Matouš Ševců, Pavlína Štenglová, Jáchym Zítko

Záloha: Patrik Šrůtek, František Tůma

Útok: Tobias Hečko, Tivadar Laucký, Jan Kotrnec, Vojta Roman

Dneska jsme viděli plno nádherných akcí zakončené gólem. Taky nás podržel brankař, hlavně v prvním zápase, ale i tak jsme inkasovali po zbytečných chybách, na které si musíme dávat pozor.