Nedělní dvojzápas Spartaku Police U8 proti težkému soupeři.

Nedělní dopoledne fotbalisté TJ Spartak Police nad Metují U8 sehráli další dvě utkání okresního přeboru mladší přípravky na hřišti v Červeném Kostelci. Utkali jsme se dvěma týmy z Jaroměře červenými a modrými. pondělí, 20. května 2024

První zápas jsme hráli proti týmu červených, nad kterými jsme vedli v poločase 3:1. Ve druhém poločase jsme polevili a soupeř to využil a nakonec jsme zápas prohráli 3:5.
Střelecky se prosadili: Patrik Šrůtek, Pavel Machovec, Tivadar Laucķý .
V druhém zápasu proti Jaroměři modří se hrál velmi vyrovnaný zápas. Po prvním poločase se zastavilo skóre na 3:3. Druhý poločas pokračoval jako první. Nikdo nechtěl udělat chybu a po 40 minutách hrací doby byl stav nerozhodně 5:5 a následovali penalty. Na penalty se prostřídali všichni hráči včetně brankáře. Až po deváté sérii byl šťastnější náš tým a zápas skončil 6:5 po penaltovem rozstřelu.
Za Polici proměnili v základní době: Tivadar Laucķý 3x a Pavel Machovec 2x. Penalty proměnili kromě dvou hráčů všichni. Za dnešek velká pochvala pro náš celý tým, který hrál proti těžkým soupeřům. Hlavně bych chtěl pochválit našeho brankáře Tobiase, který nás podržel skvělými zákroky.